Çözüm Ortağınız...

Firmamız Hakkında

İş ortağımız Güven Kompresör'ün destek ve katkılarıyla kurmuş olduğumuz firmamız Çelik, inşaat, mobilya, makina, endüstri sektörlerinde Manuel veya otomatik, airless ve hava destekli airless püskürtme tabancaları, Manuel veya otomatik Yüksek basınçlı veya Düşük basınçlı boya pompaları Diyaframlı pompalar , airless boya makinaları, yol çizgi makinaları, texture makinaları, son kat boya makinaları, özel püskürtme nozulları Elektrostatik boya tabancaları Basınçlı tanklar, basınçlı kaplar Boya ekipman aksesuar ve yedek parçalarını müşteriye sunmayı amaçlamaktadır.

Vermeyi Planladığımız Hizmetler ;

Satışı yapılan ürünler ile ilgili hertürlü servis, bakım ve yedek parça temini hizmeti verilecektir. Malzeme ve zaman verimliliği sağlayan endüstriyel püskürtme ekipmanlarını müşteriye tanıtmak. Müşterinin ihtiyaç ve taleplerine uygun ekipmanların tedarikçilerden temin edilip montajı yapılarak sunulması, teknik servis anlamında karşılaşılan tüm arızaları en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı , müşteriye satış öncesi ve sonrasında güvenilir bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Bölgemizdeki tüm sanayi kuruluşlarına sürekli gelişerek daha fazla sektöre hitap eden, zaman ve malzeme verimliliği sağlayan profesyonel püskürtme ekipmanlarını tanıtıp, müşterimize çözüm ortağı olmayı amaçlayan yenilikçi, yüksek teknoloji ile hizmet veren güvenilir bir firma olmaktır.Müşteriye satış öncesi ve sonrası tam destek verebilen, kalıcı müşteri memnuniyeti sağlayabilen sattığı ürünü kaliteli ve fiyatını uygun olarak sunabilen, güvenilir, pazar payı olarak bölgesinde ilk firma olmaktır.